• [image]Associated Press

  Avrupa'da tahvil faizleri negatife döndü

  Avrupa'da normalde paralarını borç vermek için kendisine ödeme yapılan bazı tahvil alıcıları nakitlerini emanet etmek için para ödemeye başladı.


Haberler

Öne çıkanlar

Video

Teknoloji

Dünya

 • [image]

  Kadınlar ile erkeklerin ücret farkı azalıyor

  Census Bureau tarafından yayınlanan rapora göre 2013 yılında kadınlar erkeklerin kazandığı her 1 dolara karşılık 78.3 sent kazandı. Bir yıl önce ise söz konusu miktar 76.5 sent idi.

Piyasalar

The Wall Street Journal Türkiye

Yorum-Analiz

Fotolar

 • [image]REUTERS

  Günün fotoğrafları: 30 Eylül

  The Wall Street Journal editörlerinin sizin için seçtiği fotoğraflar arasında IŞİD'den kaçıp Türkiye'ye sığınan mültecilerden, Afrika'daki Ebola krizinden ve daha birçok farklı yerden kareler bulunuyor.

 • [image]AFP/Getty Images

  Sörfçü köpekler California'da yarıştı

  California'daki Huntington Plajı'nda Pazar günü yapılan altıncı Yıllık Sörf Şehri köpek sörf yarışmasında birbirinden farklı cins ve boyuttaki köpekler mücadele etti.

 • [image]AFP/Getty Images

  Günün fotoğrafları: 29 Eylül

  The Wall Street Journal editörlerinin sizin için seçtiği fotoğraflar arasında IŞİD'den kaçıp Türkiye'ye sığınan mültecilerden, Hong Kong'daki protestolardan ve daha birçok farklı yerden kareler bulunuyor.

 • [image]AFP/Getty Images

  Günün fotoğrafları: 28 Eylül

  The Wall Street Journal editörlerinin sizin için seçtiği fotoğraflar arasında IŞİD'den kaçıp Türkiye'ye sığınan mültecilerden, Hong Kong'daki demokrasi yanlısı gösterilerden ve daha birçok farklı yerden kareler bulunuyor.

 • [image]REUTERS

  Hong Kong'ta eylemler büyüyor

  Hong Kong'ta Pekin'in siyasi reformları kısıtlamasına karşı başlayan eylemler salı günü de devam etti.

 • [image] Serkan Şentürk for The Wall Street Journal

  Türkiye'nin ilk iPhone kuyruğundan kareler

  Türkler yeni çıkan iPhone modelerini almak için Apple Store önünde sıraya girdi. İşte o kuyruktan kareler

 • [image]Frank Blum

  Edward Snowden idolleşiyor

  Casuslukla ilgili bilgileri sızdıran Amerikan Ulusal Güvenlik Ajansı'nın (NSA) eski çalışanı Edward Snowden'in ismi artık sokaklarda, reklamlarda ve şarkılarda geçiyor.

 • [image]Sutanta Aditya/Agence France-Presse/Getty Images

  Sinabung Yanardağı faaliyete geçti

  Endonezya'daki Sinabung Yanardağı 12 Eylül'de, patlamaların başlamasından bir yıl sonra lav püskürtüyor. Sadece son günlerde 2,000 kişi daha evlerini terk etmek zorunda kalırken toplamda 4,700 kişi sığınaklara gitmek zorunda kaldı.

 • [image]ZUMAPRESS.com

  Günün fotoğrafları: 23 Eylül

  The Wall Street Journal editörlerinin sizin için seçtiği fotoğraflar arasında IŞİD'den kaçıp Türkiye'ye sığınan mültecilerden, New York'taki iklim protestosundan daha birçok farklı yerden kareler bulunuyor.

 • [image]AFP/Getty Images

  ABD'nin Suriye'ye düzenlediği hava saldırılarından ilk kareler

  ABD ve Arap savaş uçakları, Irak-Suriye sınırını vurdu. ABD saldırıların ilk gününde kaç kişinin öldüğünü belirtmezken, IŞİD liderleri, eğitim kampları ve kontrol merkezlerini vurduğun belirtti