• [image]David Paul Morris

  Piyasa volatilitesi dahi Fed’in tutumunu değiştirmiyor

  Fed yetkilileri, volatilite ile küresel ekonomik görünüme ilişkin belirsizliklerin son haftalarda yatırımcıları sarsmasına rağmen bu ay yapacakları toplantı öncesinde bekle-ve-gör modunu muhafaza ediyorlar.


Haberler

Öne çıkanlar

Türkiye

Video

Teknoloji

Dünya

Piyasalar

The Wall Street Journal Türkiye

Yorum-Analiz

Fotolar

 • [image]STR

  Günün fotoğrafları: 19 Ekim

  Wall Street Journal editörlerinin seçtiği fotoğraflar arasında Hong Kong’daki demokrasi yanlısı protestolardan, Ebola’dan hayatını kaybeden Thomas Eric Duncan’ın cenazesinden ve daha birçok yerden kareler var.

 • [image]The LIFE Picture Collection/Gett

  Salgın hastalıkların kısa tarihi

  İnsanlık tarihi çocuk felcinden tüberküloza, AIDS’ten SARS’a kadar birçok salgın hastalığa tanıklık etti. Batı Afrika’dan yayılan Ebola ise şahit olduğumuz son örnek.

 • [image]Agence France-Presse/Getty Images

  Günün fotoğrafları: 17 Ekim

  WSJ editörlerinin seçtiği fotoğraflar arasında Güney Kore’de 16 kişinin hayatını kaybettiği konser kazasından, NASA görsellerinden ve Meksika Körfezi’nde görüntülenen deniz kaplumbağalarından oluşan kareler var.

 • [image]REUTERS

  Günün fotoğrafları: 16 Ekim

  Wall Street Journal editörlerinin 16 Ekim Perşembe günü için seçtiği fotoğraflar arasında Kobani’den, Liberya’dan ve Endonezya’da patlayan yanardağın fotoğrafları yer alıyor

 • [image]REUTERS

  Günün fotoğrafları: 15 Ekim

  Wall Street Journal editörlerinin çarşamba günü seçtiği fotoğraflar arasında Hindu festivaline hazırlanan çömlekçiler, Avrupa’nın eski Japon gülü ve Suruç’tan fotoğraflar var

 • [image]REUTERS

  Günün fotoğrafları: 14 Ekim

  The Wall Street Journal editörlerinin seçtiği fotoğraflar arasında Hong Kong’daki protestolardan, Endonezya’daki Sinabung Yanardağı’ndan ve daha birçok yerden çarpıcı kareler bulunuyor.

 • [image]

  Batı Afrika ülkeleri Ebola kriziyle başa çıkmaya çalışıyor

  Liberya ve Sierra Leone’daki sağlık çalışanları ve diğer kişiler Ebola salgınıyla başa çıkmakta zorlanıyor

 • [image]ZUMAPRESS.com

  Günün fotoğrafları: 13 Ekim

  The Wall Street Journal editörlerinin seçtiği fotoğraflar arasında Hong Kong’daki protestolardan, Hindistan’daki Diwali festivalinden ve daha birçok yerden çarpıcı kareler bulunuyor.

 • [image]REUTERS

  Hong Kong’ta protestocular ile karşıt görüşlüler çatıştı

  Polis memurları ve polis araçları pazartesi sabahı, demokrasi yanlısı protestocuların Hong Kong’un şehir merkezinde kurduğu barikatları kaldırdı

 • [image]AFP/Getty Images

  Kuzey Kore lideri Kim nerede?

  3 Eylül’den beri görülmeyen Kim Jong Un babası Kim Jong Il’in 11 Aralık’taki ölümünden sonra başa geçmesinden bu yana hiç bu kadar uzun süre kaybolmamıştı.